SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

TEKNOLOJİLER

Üretim Teknolojisi

Yüksek kalite ve teknolojiyle üretim yapan Treysan, üretim teknolojisi ve kapasitesini teknolojik yatırımlarıyla sürekli desteklemektedir. 2003 yılından bu yana kullandığı kaynaksız üretim teknolojisi ile, hem %25’lere varan malzeme tasarrufu yapmakta hem de tasarım ömürleri uzun ve paslanmaya karşı dayanıklı ürünler üretmektedir.
Üretim teknolojisini sürekli geliştiren Treysan, farklı tipte profillerin çeşitli konfigürasyonlarda kaynaksız ve civatasız bir şekilde birleştirilmesinden oluşan hafif çelik Robotruss Makas Sistemleri’ni üreterek, ağır çelik kullanılarak üretilen makas sistemlerine alternatif getirmiştir.
 
Treysan, iç-dış duvar panel karkaslarını da Robotruss Makas Sistemleri’nde oldugu gibi, üstün otomasyon teknolojisiyle üretmektedir. Robopanel adı verilen bu iç-dış panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere boşluklarında çok çeşitli konfigürasyonlar oluşturmak mümkün hale getirilmiştir. Robopanel adı verilen bu iç-dış panel karkasları ile istenilen boyutlarda, istenilen kapı ve pencere boşluklarında çok çeşitli konfigürasyonlarda oluşturmak mümkün hale getirilmiştir.
 
Treysan, Robotruss ve Robopanel’de kullanılan profilleri galvaniz sacdan üretmektedir ve birleşiminde yine kaynaksız üretim teknolojisini kullanmaktadır. Kullandığı üstün teknolojisi sayesinde Robotruss ve Robopaneller bakım gerektirmemekte ve bu da büyük avantaj sağlamaktadır.
 
Treysan ayrıca 2008 yılında oluşturduğu Ar-Ge departmanı ile daha ileri teknoloji kullanarak, ürünlerinin kalitesini ve kullanım ömrünü her geçen gün artırmaya çalışmaktadır.